Wakacje z KReAdukacją 2016 | Lato w mieście Lublin

?Wakacje z KReAdukacją? to najlepszy sposób na kreatywne spędzenie wakacji w mieście! 

 

Każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.00 dzieci (w wieku 6-11 lat) pod opieką wykwalifikowanych animatorek spędzą czas na pasjonujących zajęciach.

Codziennie na dzieci czekają nowe atrakcje, nie ma mowy o nudzie. Planujemy zajęcia artystyczne, filmowe oraz rozwijające kreatywność. W ciągu jednego 2 ? tygodniowego turnusu zaplanowanych jest także 9 wyjść do miejsc kultury, rozrywki i sportu. Wszystkie niezbędne materiały i przyjazne miejsce zapewnia fundacja. Zajęcia podczas ?Wakacji z KReAdukacją? odbywać się będą w siedzibie Fundacji przy Krakowskim Przedmieściu 13/7. By nie zabrakło sił do zabawy zaplanowaliśmy także posiłki (drugie śniadanie, obiad i podwieczorek) dla naszych podopiecznych. Dzieci zostaną objęte ubezpieczeniem NNW.

Warto jak najszybciej podjąć decyzję o wzięciu udziału w ?Wakacjach z KReAdukacją? ? o zakwalifikowaniu decyduje bowiem kolejność zgłoszeń.

Cena za 2-tygodniowy turnus to tylko 700 zł. Możliwe są także zapisy na 1 tydzień ? koszt 380 zł.

Podane ceny obejmują: posiłki, materiały, opiekę animatorów, NNW, bilety MPK  i wyjścia do miejsc kultury, rozrywki i sportu.

Szczegółowe informacje oraz zapisy:

500 360 499 lub fundacja@kreadukacja.org

Kliknij na obrazek poniżej aby zobaczyć turnusy
w pełnej rozdzielczości

Ramowy-Program-Wakacje-z-KReAdukacja-Lublin2016

Lato-w-mieście-2016-Lublin-Fundacja-KReadukacja

Strona internetowa „Lato w mieście”:

http://www.lato.lublin.eu/

Lublin-Miasto-Inspiracji-Fundacja-KReAdukacja

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków Gminy Lublin.