Ferie Zimowe 2017 z KReAdukacją to najlepszy sposób na kreatywne spędzenie ferii! Każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.30 dzieci w wieku 6-11 lat pod opieką wykwalifikowanych animatorek spędzą czas na pasjonujących zajęciach.

Codziennie na dzieci czekają nowe atrakcje, nie ma mowy o nudzie. Planujemy zajęcia artystyczne, filmowe oraz rozwijające kreatywność. Planujemy także codzienne wyjścia do miejsc kultury i rozrywki. Wszystkie niezbędne materiały i przyjazne miejsce zapewnia fundacja ? Ferie Zimowe z KReAdukacją odbywać się będą w siedzibie Fundacji przy Krakowskim Przedmieściu 13/7. By nie zabrakło sił do zabawy zaplanowaliśmy także pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad i podwieczorek) dla naszych podopiecznych.
Warto jak najszybciej podjąć decyzję o wzięciu udziału w Feriach Zimowych z KReAdukacją – o zakwalifikowaniu decyduje bowiem kolejność zgłoszeń.

Zajęcia są odpłatne:

cena to 80zł/dzień lub tylko 350zł za cały tydzień! Podane ceny obejmują materiały na zajęcia , posiłki, wyjścia do miejsc kultury i rozrywki oraz ubezpieczenie dzieci.

Szczegółowe informacje oraz zapisy:

504 603 332 lub fundacja@kreadukacja.org

Ferie z KReAdukacją to najlepszy sposób na kreatywne spędzenie ferii zimowych! Każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.30 dzieci w wieku 6-11 lat pod opieką wykwalifikowanych animatorek spędzą czas na pasjonujących zajęciach. Codziennie na dzieci czekają nowe atrakcje, nie ma mowy o nudzie. Planujemy zajęcia artystyczne, filmowe oraz rozwijające kreatywność. Planujemy także codzienne wyjścia do miejsc kultury i rozrywki. Wszystkie niezbędne materiały i przyjazne miejsce zapewnia fundacja ? Ferie z KReAdukacją odbywać się będą w siedzibie Fundacji przy Krakowskim Przedmieściu 13/7. By nie zabrakło sił do zabawy zaplanowaliśmy także pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad i podwieczorek) dla naszych podopiecznych. Warto jak najszybciej podjąć decyzję o wzięciu udziału w Feriach z KReAdukacją ? o zakwalifikowaniu decyduje bowiem kolejność zgłoszeń. Zajęcia są odpłatne. Cena to 80zł/dzień lub tylko 350zł za cały tydzień! Podane ceny obejmują materiały na zajęcia , posiłki, wyjścia do miejsc kultury i rozrywki oraz ubezpieczenie dzieci. Szczegółowe informacje oraz zapisy: 504 603 332 lub fundacja@kreadukacja.org