Trwają zapisy na warsztaty prowadzone w ramach projektu
?Pod Wspólnym Dachem?!!!

Chętnych do udziału w warsztatach zapraszamy w Niedzielę Palmową 24 marca do Kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, znajdującego się na ulicy Bazylianówka 85. Po każdej mszy świętej przedstawiciele Fundacji będą czekać na chętne osoby przy wejściu do kościoła.

Głównym celem naszego projektu jest zapewnienie mieszkańcom osiedla Bazylianówka i okolic dostępu do atrakcyjnych i darmowych zajęć kulturalno-edukacyjnych. Realizacja projektu ma także wzmocnić solidarność międzypokoleniową, dlatego chcemy, aby w zajęciach uczestniczyli zarówno seniorzy, jak i dzieci. Wszystkie zajęcia odbywające się w ramach projektu, prowadzone będą aktywnymi metodami warsztatowymi, pobudzającymi kreatywność i pewność siebie uczestników.

 Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych animatorów Fundacji. Odbywać się będą cyklicznie, w czwartki w godzinach popołudniowych w salach parafialnych Kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Pierwsze zajęcia będą miały charakter integracyjno-organizacyjny. Zapraszamy na nie wszystkich zapisanych uczestników 4 kwietnia (pierwszy czwartek po Wielkiejnocy) do Salki Emaus przy kościele.

Zajęcia, na które nadal trwają zapisy:

  • warsztaty literackie
  • warsztaty rękodzieła
  • zabawy podwórkowe
  • trening kreatywności
  • grafika komputerowa

 Zapraszamy!!!

Projekt ?Pod Wspólnym Dachem? jest realizowany przy pomocy finansowej
Miasta Lublin.