Zapraszamy do zapoznania się z publikacją podsumowującą projekt „Mój Lublin – konkurs inicjatyw mieszkańców”, który w 2022 roku poświęcony był postaci Wincentego Pola, w 150 rocznicę jego śmierci. Znajdą w niej Państwo zdjęcia oraz opisy sześciu inicjatyw, które zrealizowane zostały w okresie od czerwca do listopada.

Jednocześnie zachęcamy do obserwowania naszego FB, na którym już niedługo zamieścimy ogłoszenie o konkursie inicjatyw na rok 2023.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


Ogłaszamy wyniki naboru inicjatyw mieszkańców w ramach projektu „Mój Lublin – konkurs inicjatyw mieszkańców” ogłoszonego 1 marca 2022 roku. Komisja konkursowa 13 kwietnia do dofinansowania wybrała trzy projekty zgłoszone przez następujące osoby (kolejność alfabetyczna):
1. Andrzej Gładysz
2. Dorota Pawelec
3. Emilia Więcierzewska-Kostecka

Ze względu na niewyczerpanie puli środków, II nabór inicjatyw ma charakter ciągły.
Wnioski można zgłaszać w siedzibie biura Fundacji lub na adres: fundacja@kreadukacja.org.
Wnioski będą oceniane na bieżąco, a ich Autorzy informowani indywidualnie o wynikach oceny.


„Mój Lublin – konkurs inicjatyw mieszkańców” to projekt, który otrzymał dofinansowanie z miejskiego programu „Miasto kultury w latach 2021-2023”. W ramach projektu co roku organizowane będą otwarte nabory inicjatyw społeczno-kulturalnych mieszkańców miasta. Inicjatywy te mają pokazywać ciekawe, a szerzej nieznane miejsca, historie, wydarzenia związane z Lublinem.
W poprzednim roku inicjatywy poświęcone były Julii Hartwig. Autorom gratulujemy! Inicjatywy można zobaczyć tutaj – zobacz publikację.

W tym roku patronem naszego konkursu jest Wincenty Pol (150 rocznica śmierci), poeta, geograf, działacz niepodległościowy urodzony w naszym mieście.
Ogłaszamy zatem konkurs inicjatyw związanych z postacią Wincentego Pola. Na zgłoszenia czekamy od 1 do 31 marca! Do zdobycia nawet 1600 zł dofinansowania na realizację działania kulturalnego!

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są do pobrania poniżej:

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy inicjatyw – plik .pdf

Formularz zgłoszeniowy inicjatyw – plik .word

Działanie realizowane dzięki wsparciu Miasta Lublin.