Młodzi Dla Wrotkowa | Projekt M-180 w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin

Zachęcamy do głosowania na projekt, którego autorami są uczestnicy naszego programu ?Razem dla Wrotkowa?, członkowie Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wrotków.

Młodzieżowy projekt w ramach budżetu obywatelskiego:

„Młodzi dla Wrotkowa”   M – 180

Jesteśmy grupą młodzieży, która chce, żeby na naszej dzielnicy działo się naprawdę wiele. Chcemy, żebyśmy razem z naszymi rówieśnikami  mogli  uczestniczyć w ciekawych zajęciach dodatkowych. Ale chcemy także, żeby wszyscy mieszkańcy dzielnicy mogli uczestniczyć w wydarzeniach rozrywkowych o kulturalnych. Dlatego zachęcamy do głosowania na nasz projekt!

W ramach projektu ?Młodzi dla Wrotkowa? M – 180 chcemy poszerzyć ofertę spędzania czasu wolnego przez młodych ludzi na Wrotkowie. W ramach działania przez cały 2015 rok, w salach i na terenie Gimnazjum nr 3 w Lublinie, odbywać się będą zajęcia rozwijające zainteresowania. Będą to zajęcia sportowe (siatkówka, aerobik, zajęcia techniczne) oraz kulturalne ? społeczne (rękodzieło, grafika komputerowa, zajęcia rozwijające umiejętność pracy w grupie, poznawania swoich silnych i słabych stron, literackie, dziennikarskie, krytycznego myślenia). Chcemy, jako młodzi mieszkańcy Wrotkowa, ożywić naszą dzielnicę. Dlatego w okresie letnim (od maja do września) chcemy raz ? dwa razy w miesiącu organizować ciekawe wydarzenia dla mieszkańców, takie jak: zawody siatkarskie, festyny dla całych rodzin, projekcje filmów na świeżym powietrzu. Dzięki projektowi chcemy pokazać, że Wrotków, mimo tego, że nie leży w centrum miasta, może być bardzo ciekawym miejscem do życia.

Jak głosować?

Na stronie  http://budzetobywatelski.lublin.pl/?p=444 można się zalogować i oddać głos na M-180. Na tej stronie podana jest także lista miejsc, w których można zagłosować poprzez wypełnienie karty do głosowania.  Miejsce na Wrotkowie, w których można głosować to:

Miejska Biblioteka Publiczna filia nr 31 ul. Nałkowskich 104a

Głosujemy tylko do 7 października!!