konferencja-wrotkow-facebook2014

Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja oraz Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP w Lublinie zapraszają do udziału w konferencji podsumowującej projekt ?Razem dla Wrotkowa. Program wspierania partycypacji młodzieży?.

Konferencja odbędzie się dnia 12 września 2014 r.
w godzinach 10.00 ? 13.00
w Gimnazjum nr 3 w Lublinie, ul. Nałkowskich 110.

W ramach spotkania zaprezentowane i udostępnione będą rezultaty osiągnięte w ramach partnerskiego projektu ?Razem dla Wrotkowa?. Omówiony zostanie wypracowany model współpracy organizacji pozarządowej oraz szkoły. Przedstawione zostaną także działania powstałej w ramach projektu Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wrotków.

Do udziału w konferencji zachęcamy przede wszystkim szkoły oraz organizacje pozarządowe zajmujące się pracą z dziećmi i młodzieżą, które są zainteresowane podejmowanie działań w partnerstwach.

Uczestnicy otrzymają materiały konferencyjne. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zachęcamy do udziału w konferencji. Prosimy o uzupełnienie i podpisanie formularza oraz przesłanie go na adres mejlowy: fundacja@kreadukacja.org lub dostarczenie do siedziby Fundacji Działań Edukacyjnych KReAdukacja, ul. Głęboka 8a, 20 ? 612 Lublin  do dnia 7 września 2014 r.

FORMULARZ DO POBRANIA