ferie 2016, Fundacja KReAdukacja, Lublin, ferie w mieście, oferta zajęć, zajęcia dla dzieci i młodzieży, Krakowskie Przedmieście 13/7, fundacja@kreadukacja.org, Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja, zapewniony posiłek, obiad, sniadanie, wyjście do miejsc kultury, zajęcia kreatywne, zajęcia filmowe, rękodzieło, doświadczone animtorki

Ferie z KReAdukacją to najlepszy sposób na kreatywne spędzenie ferii zimowych! Każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.30 dzieci (w wieku 6-12 lat) pod opieką wykwalifikowanych animatorek spędzą czas na pasjonujących zajęciach.

Codziennie na dzieci czekają nowe atrakcje, nie ma mowy o nudzie. Planujemy zajęcia artystyczne, filmowe oraz rozwijające kreatywność. W ciągu jednego turnusu, trwającego tydzień, przewidziane są także dwa wyjścia do miejsc kultury. Wszystkie niezbędne materiały i przyjazne miejsce zapewnia fundacja ? Ferie z KReAdukacją odbywać się będą w siedzibie Fundacji przy Krakowskim Przedmieściu 13/7. By nie zabrakło sił do zabawy zaplanowaliśmy także posiłki (drugie śniadanie, obiad i podwieczorek) dla naszych podopiecznych.

Warto jak najszybciej podjąć decyzję o wzięciu udziału w Feriach z KReAdukacją ? o zakwalifikowaniu decyduje bowiem kolejność zgłoszeń. Zajęcia są odpłatne. Cena to 60zł/dzień lub tylko 250zł za cały tygodniowy turnus! Podane ceny obejmują posiłki i wyjścia do miejsc kultury.

Szczegółowe informacje oraz zapisy:

500 360 499 lub fundacja@kreadukacja.org

Ramowy program Ferii z KReAdukacją